Mahasi je slovenská značka pod ktorou tvorí Petra Paštéková jedinečné ručne vyšívané umelecké šperky, svadobné korunky a doplnky. Všetky jej šperky sú autorské. Vo svojej tvorbe používa brúsené a opracované polodrahokamy alebo krištály surovej kvality. Všetky šperky, ktoré vytvorí sú preto nabité jedinečnou energiou použitých kameňov, vibráciami lásky a čistoty. Šperky Mahasi sú inšpirované prírodou, našou Zemou, energiou polodrahokamov, liečivou silou farieb. Vyjadrujú kontrast ženskej sily, divokosti a zároveň jemnosti a nežnosti. Polodrahokamy a vzácne kamene sú dary našej Zeme, a sily, ktoré sa v nich skrývajú sú dostupné nám všetkým. Ak používame tieto poklady Zeme múdro, požehnajú nás všetkým, čo potrebujeme.

“Mojou pridanou hodnotou je, že pri navrhovaní Vášho šperku si dávam záležať a venujem čas tomu, aby som pochopila po čom naozaj túžite. Používám najmä moju intuíciu a šiesty zmysel nacítenia a naladenia sa na emócie, ktoré má daný šperk vyvolať.” Petra

Šperky Mahasi nosí žena, ktorá miluje osobité a zberateľské kúsky. Je inšpiráciou pre druhých, má svoj vlastný zmysel pre módu a svoj štýl si tvorí sama. Nie je obmedzená trendmi a tým čo sa práve nosí. Jej pohľad a vnímanie módy je ďaleko za hranicami toho čo je „IN“. Vystúpila z mantinelov obmedzení a móda je pre ňu slobodná. Tak ako ona sama. Je to zberateľka, ktorá miluje rozširovať svoju zbierku a vedľa výrazných a neprehliadnuteľných kúskov Mahasi jej ležia ďalšie obľúbené kúsky od iných dizajnérov. Lebo ako som už povedala, svoj štýl si tvorí sama.